top of page

Списък на учениците по паралелки записани в 1 клас за учебна 2023/2024г.

Списък 1 "а" клас

Кл. ръководител: Ралица Мирчева

Учител ЦДО: Христина Веселинова

  1. Анджелина Георгиева Иванова

  2. Божидар Божидаров Стоичков

  3. Дарина Цветомирова Иванова

  4. Дария Бориславова Колева

  5. Деан Десиславов Станков

  6. Диян Харис Некзад

  7. Ерик Ивайло Георгиев

  8. Иван Борисов Петков

  9. Ивет Ивайло Йорданова

  10. Иво Ивайлов Антов

  11. Камелия Миленова Таскова

  12. Катрин Георгиева Китова

  13. Лилия Гергинова Варджиева

  14. Мария Ивайлова Ангелкова

  15. Мартин Георгиев Божилов

  16. Мартин Ивайлов Гълъбинов

  17. Мартин Иванов Тошев

  18. Мирослава Росенова Иванова

  19. Николет Ивайло Йорданова

  20. Симона Димова Василева

  21. Христофър Христинов Христов

  22. Явор Огнянов Додов


Списък 1 "б" клас

Кл. ръководител: Цветелина Веселинова

Учител ЦДО: Елина Такева

  1. Антоанета Цветелинова Исаева

  2. Вероника Теодор Станкова

  3. Владимир Ивайлов Георгиев

  4. Гергана Георгиева Георгиева

  5. Денислав Бориславов Томов

  6. Димитър Цветелинов Исаев

  7. Илиян Юлиев Диков

  8. Йоана Йорданова Ценкова

  9. Камен Юлиянов Николов

  10. Лъчезара Станиславова Величкова

  11. Марио Мариов Дойчев

  12. Никол Марио Михайлова

  13. Никола Теодоров Маринков

  14. Ния Кирилова Петкова

  15. Пламен Йорданов Ценков

  16. Радослав Стефанов Станиславов

  17. Самуил Димитров Ламбев

  18. София Юриева Георгиева

  19. Тервел Пламенов Петров

  20. Тихомир Димитров Димитров


Списък 1 "в" клас

Кл. ръководител: Виолина Генчова

Учител ЦДО: Петя Иванова

  1. Белослава Петрова Фъртунова

  2. Божана Борислава Карамихова

  3. Божидар Богданов Богданов

  4. Борил Станиславов Димитров

  5. Валентин Пламенов Петков

  6. Венцислава Иванова Азова

  7. Димитър Димитров Красимиров

  8. Ева Емилова Трифонова

  9. Елена Дамянова Николова

  10. Ивайло Василев Борисов

  11. Катерина Александрова Стоянова

  12. Люси Людмилов Йончев

  13. Мартин Радославов Тодоров

  14. Натали Росенова Лозанова

  15. Никол Иванова Йорданова

  16. Светослав Венелинов Каменов

  17. Светослав Стилианов Соколов

  18. Симона Благовестова Рашкова

  19. София Деянова Байчинска

  20. Християна Николаева Тотева

  21. Юлиан Данаилов Ангелов


Списък 1 "г" клас

Кл. ръководител: Венета Асенова

Учител ЦДО: Ивелина Кунова

  1. Алекс Илиева Ангелова

  2. Андреа Калин Славкова

  3. Божидар Димитров Дашев

  4. Габриела Георгиева Стоичкова

  5. Генади Генадиев Василев

  6. Дария Ивайлова Козарева

  7. Емил Георгиев Димитров

  8. Кристиян Стефанов Стоянов

  9. Кристиян-Тео Гадек

  10. Лука Илиев Водасов

  11. Лъчезар Иванов Дойчинов

  12. Михаела Кирилова Съботинова

  13. Николай Димитров Панев

  14. Светлин Николаев Георгиев

  15. Теодора Сашкова Кръстанова

  16. Юлия Ангелова Петрова

  17. Юлия Петкова Петкова

  18. Явор Ивайлов Илиев

  19. Явор Петьов Дойчев



194 преглеждания

Последни публикации

Виж всички

СЪОБЩЕНИE

Записването на класираните деца в  I-ви клас  за уч.24/25г. започва на 4.06.24г.  до 13.06.24г.   от 8.00ч. до 17.00ч. в 104 кабинет , 1-ви етаж в голямата сграда на 170 СУ „ Васил Левски“. Носете ори

График за защита на дипломни проекти за III ПК - специалност ОТСВ, ученици от XII а клас

На 20.05.2024 и 21.05.2024 г. ще се проведе защита на дипломен проект  за придобиване на трета степен на професионална квалификация – специалност „Организация на туризма и свободното време” – XII а кл

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page