top of page

Списък на учениците с отлични образователни резултати от първи учебен срок


Постигнатите високи резултати в учебната дейност са винаги повод за гордост и удовлетворение, както за учениците, така и за техните родители и учители.


Мили деца, поздравления за усърдната работа, постоянство и стремеж към знания!

Поздравления и за всички родтели, които подкрепят работата на своите деца чрез ефективно общуване и обсъждане.


4а клас

Петър Петров Комитов

Станислава Станиславова Янакиева

Божидар Николаев Христов

Любослава Андреева Къкринска

Антонио Юлианов Рашков

Николета Веселинова Манолова

Стиляна Йончева Луканова

Георги Петров Петров

Андреа Евгениева Иванова

Ива Йорданова Мартинова

Велизар Георгиев Йорданов

Петя Иванова Поптолева


4б клас

Катерина Димитрова Сотирова

Андрей Цветомиров Миланов

Магдалена Оливер Водасова

Виктория Кирилова Пеянска

Даниел Дафинов Търъшев

Симона Георгиева Георгиева

Жасмина Димитрова Герданова

Александра Теодорова Иванова

Стела Исмаил Мехмедали

Аделина Любомирова Асенова

Александър Георгиев Здравков


4в клас

Дарина Кирилова Миланова

Валерия Валентинова Димова

Петър Емилов Петров

Страхил Милков Милчев

Калоян Василев Георгиев

Теодора Красимирова Спасова

Божидар Станимиров Вичев

Виктория Варадинова Данова


5а клас

Александър Тихомиров Лозев

Анджелина Ангелова Евтимова

Емилиян Даниелов Младенов

Цветелин Валентинов Вълов

Алиса Анжел Цветкова

Карина Кхалил Ел Юсеф

Кристиян Любомиров Венков

Симона Аспарухова Иванова

Бобби Божидар Павлов

Сара Харис Некзад

Валерия Валентинова Стойкова

Денислав Филипов Филипов

Ивайло Калин Маринов

Габриела Йорданова Бонева

Катрин Жорова Найденова


5б клас

Дарина Янкова Маринова

Дебора Катева Благоева

Емилия Станиславова Зарчева

Мартин Иванов Иванов

Мартин Кристиянов Димитров

Мартин Рангелов Йосифов

Сияна Калоянова Николова

Теодора Благовестова Китова

Тодор Тодоров Тошев

Мадлена Рангелова Йосифова

Цветелина Момчилова Първанова

Борислава Юлианова Величкова

Алекса Ивайлова Гълъбинова

Анелия Данаилова Василева

Изабел Антонова Цветонова


5в клас

Александър Юлианов Доев

Веселин Веселинов Динков

Ивон Георгиева Иванова

Борис Марек Маринов

Анна-Мария Ангелова Видова

Денислав Радославов Тодоров

Боряна Павлова Кумитска

Радостин Светлинов Николов

Валерия Стилиянова Лозанова

Магдалена Антонова Калинкина


6а клас

Весела Антонова Матева

Виктор Петров Комитов

Габриела Теодославова Миланова

Рая Антонова Добрева

Дамян Атанасов Атанасов

Дария Динкова Хрингова

Веселин Светланов Спасов

Даниел Андреев Георгиев

Миа Николаева Лилкова


6б клас

Цветелина Веселинова Рангелова

Мария-София Николаева Николова

Ванеса Светославова Пешева

Нелина Георгиева Китова

Сияна Радева Захариева

Дария Миланова Петрова


6в клас

Венцислава Венциславова Богданова

Христо Ивайлов Цандев

Весела Емилова Паунова


7а клас

Виктория Любомирова Николова

Християн Николаев Лазаров

Калоян Петров Маринков

Вероника Веселинова Стоянова

Валери Кирилов Симеонов


7б клас

Памела Генадиева Василева

Грегъри Цветанов Тошев

Иван Иванов Кадийски

Александър Петров Фъртунов


7в клас

Елена Цветанова Дойчинова

Александра Красимирова Георгиева

Денислав Кирилов Кърнолски

Николай Бориславов Евтимов

Калоян Стилиянов Младенов

Мина Кирилова Кръстева

Адриана Мирославова Димитрова

Виктория Петрова Петрова

Йоанна Васкова Харизанова


7г клас

Елица Росенова Русева

Димана Станиславова Стойкова

Константин Димитров Димитров

Адриан Людмилов Мирков

Ивайло Сашов Маринов

Калоян Димитров Димитров


8а клас

Елица Дафинова Търъшева

Орлеана Антонова Паскова

Симона Николаева Маринова

Даяна Атанасова Илиева


8б клас

Петя Антонова Веселинова

Кристиана Емилова Сакалийска


8в клас

Йоан Людмилов Найденов

Анджелина Цветанова Цветанова


9а клас

Анна Николова Шейтанова


9б клас

Андреа Даниелова Тонева


10а клас

Мария Антонова Калинкина

Виктория Севдалинова Любенова

Виктор Даниелов Радев

Стела Атанасова Атанасова

Александър Пламенов Трифонов

Кристина Венетиева Митова

Никол Венелинова Петрова

Вероника Тодорова Натова


10б клас

Силви Христова Маринкова

Станислава Христова Стойчева

Симона Красимирова Яньова


11а клас

Борислав Георгиев Паунов

Димитър Димитров Димитров

Мия Светославова Таскова

Теодора Георгиева Петрова

Синтия Димитрова Николова


11б клас

Сара Оливер Павлова

Александрина Лъчезарова Илкова


12а клас

Карина Красимирова Грозданова

Радослав Ивайлов Любомиров

Елизабет Людмилова Димитрова

Богиня Искренова Георгиева

Митко Димитров Стефанов

Дамян Юлиянов Георгиев

Борислава Красимирова Яньова

Цветан Пепов Димитров


12б клас

Симона Кирилова Стоева

Веселин Василев Благоев

Цветомир Божидаров Панков

Мария-Маргарита Мариянова Маринова

Мирела Николаева Райчова


Етикети:

49 преглеждания

Comments


bottom of page