top of page

Списъци на записани ученици в първи клас за учебна 2024/2025 година

Списък на учениците от 1 „А“ клас за уч.2024/25г.

1.

Александра Александрова Колева


2.

Борис Йорданов Шуманов        


3.

4.

Велислав Благовестов Величков


5.

Габриела Василева Вачкова


6.

Деан Цветелин Ангелов


7.

Ивайло Кристиан Кирилов


8.

Калоян Цеков Иванов


9.

10.

Мария Митьова Петрова


12.

Михаела Мартинова Методиева


11.

Никола Василев Василев


13.

Никола Калоянов Миленков


14.

Петър Финов Павлов


15.

Самуил Димитров Ламбев


16.

Станислав Александров Колев


17.

Теодор Цветелин Ангелов


18.

Томас Даниелов Томов


19.

Улиана    Киркова


20.

Християн Чавдаров Сапунов


21.

Цветелина Георгиева Георгиева


                                                                                        Кл.р-л: Наталия Велева

                                                                                  Учител ПИГ: Даяна Кинтова


      Списък на учениците от 1 „Б“ клас за уч.2024/25г.

1.

Ани Пламенова Георгиева


2.

Анна Даниел Димитрова


3.

Антонио Георгиев Методиев


4.

Веселин Петров Марков


5.

Давид Сонев Иванов


6.

Даниел Данаилов Любенов


7.

Даниел Найденов Георгиев


8.

Дарио Даниелов Михайлов


9.

Димитър Николаев Николов


10.

Драгомир Валериев Петрунов


11.

Емил Кирилов Стоилов


12.

Калоян Любомиров Димитров


13.

Калоян Светозаров Лазаров


14.

Катрин Красимирова Трифонова


15.

Магдалена Емил Бокова


16.

Марио Николаев Занев


17.

Мелек Севдинова Елмасова


18.

Рая Огнянова Павлова


19.

Теодор Ивов Марков


20.

Яница Христова Георгиева


                                                                    Кл.р-л: Петя Маринова

                                                                  Учител: Стефания Павлова



Списък на учениците от 1 „В“ клас за уч.2024/25г.

1.

Алекс Валентинов Петков


2.

Алекс Викторов Петров


3.

Александър Христов Досев


4.

Асен Георгиев Марков


5.

Валентина Огнянова Ангелова


6.

Виктор Любомиров Бързински


7.

Виктория Денис Нгуен


8.

Гергана Георгиева Валериева


9.

Катрин Максимова Димитрова


10.

11.

Мирела Мирославова Иванова


12.

Михаела Аниславова Александрова


13.

Павлин Павлинов Милев


14.

Пламен Калоянов Игнатов


15.

Радостин Михайлов Найденов


16.

Сияна Кирилова Богданова


17.

Стефани Кирилова Стоименова


18.

Янко Людмилов Асенов



                                                                                       Кл.р-л: Кристина Атанасова

                                                                Учител ПИГ : Десислава Димова        


Директор: Биляна Найденова              

114 преглеждания

Последни публикации

Виж всички

СЪОБЩЕНИE

Записването на класираните деца в  I-ви клас  за уч.24/25г. започва на 4.06.24г.  до 13.06.24г.   от 8.00ч. до 17.00ч. в 104 кабинет , 1-ви етаж в голямата сграда на 170 СУ „ Васил Левски“. Носете ори

График за защита на дипломни проекти за III ПК - специалност ОТСВ, ученици от XII а клас

На 20.05.2024 и 21.05.2024 г. ще се проведе защита на дипломен проект  за придобиване на трета степен на професионална квалификация – специалност „Организация на туризма и свободното време” – XII а кл

Commentaires


bottom of page